10 - Antelucan 1st barrier 12 | 55.5kg

Chad Schofield John O'Shea (Randwick) 2yo brown Mare (Domesday x Dawn Attack)
Chad Schofield John O'Shea (Randwick) 2yo brown Mare (Domesday x Dawn Attack)

15 - Thurlow 2nd barrier 17 | 55.5kg

Craig Williams Robert Smerdon (Caulfield) 2yo chestnut Filly (Sebring x Princess Emmy)
Craig Williams Robert Smerdon (Caulfield) 2yo chestnut Filly (Sebring x Princess Emmy)

8 - Dagny 3rd barrier 11 | 55.5kg

Damien Oliver Chris Waller (Flemington) 2yo bay Mare (Darci Brahma x One Perfect Day)
Damien Oliver Chris Waller (Flemington) 2yo bay Mare (Darci Brahma x One Perfect Day)

3 - Miss Idyllic 4th barrier 8 | 55.5kg

Michael Walker David & B Hayes & T Dabernig (Euroa) 2yo chestnut Filly (Exceed And Excel x Academy Idol)
Michael Walker David & B Hayes & T Dabernig (Euroa) 2yo chestnut Filly (Exceed And Excel x Academy Idol)

9 - Hello Hornsby 5th barrier 7 | 55.5kg

Chris Symons Cameron Templeton (Pakenham) 2yo bay Filly (Henrythenavigator x Snoozing)
Chris Symons Cameron Templeton (Pakenham) 2yo bay Filly (Henrythenavigator x Snoozing)

12 - Comprende 6th barrier 4 | 55.5kg

Dom Tourneur Phillip Stokes (Pakenham OC) 2yo bay Filly (I Am Invincible x Zelady)
Dom Tourneur Phillip Stokes (Pakenham OC) 2yo bay Filly (I Am Invincible x Zelady)

1 - Mihalic 7th barrier 15 | 55.5kg

Mark Zahra Cindy Alderson (Cranbourne) 2yo chestnut Filly (Hard Spun x Batik)
Mark Zahra Cindy Alderson (Cranbourne) 2yo chestnut Filly (Hard Spun x Batik)

6 - Cullemmy's Diamond 8th barrier 9 | 55.5kg

Jamie Mott John McArdle (Mornington) 2yo grey Mare (Street Boss x Bringing Joy)
Jamie Mott John McArdle (Mornington) 2yo grey Mare (Street Boss x Bringing Joy)

4 - Miss Loren 9th barrier 13 | 55.5kg

Steven King Shaun Dwyer (Bendigo) 2yo bay Filly (Stryker x Constant in Opal)
Steven King Shaun Dwyer (Bendigo) 2yo bay Filly (Stryker x Constant in Opal)

13 - Lady Esprit 10th barrier 2 | 55.5kg

Stephen Baster Ciaron Maher & David Eustace (Caulfield) 2yo brown Mare (Bel Esprit x Fanciful Bella)
Stephen Baster Ciaron Maher & David Eustace (Caulfield) 2yo brown Mare (Bel Esprit x Fanciful Bella)

11 - Charlie's Dream 11th barrier 19 | 55.5kg

Hugh Bowman Robbie Laing (Cranbourne (1)) 2yo bay Filly (Myboycharlie x Respect Sensei)
Hugh Bowman Robbie Laing (Cranbourne (1)) 2yo bay Filly (Myboycharlie x Respect Sensei)

18 - Boomgal 12th barrier 5 | 55.5kg

Vlad Duric Robbie Laing (Cranbourne (1)) 2yo bay or brown Filly (Beneteau x Overblik)
Vlad Duric Robbie Laing (Cranbourne (1)) 2yo bay or brown Filly (Beneteau x Overblik)

7 - Results 13th barrier 14 | 55.5kg

Glen Boss Shaun Dwyer (Bendigo) 2yo bay Filly (Reward for Effort x Gunda Bella)
Glen Boss Shaun Dwyer (Bendigo) 2yo bay Filly (Reward for Effort x Gunda Bella)

14 - The Grey Flash 14th barrier 18 | Blinkers | 55.5kg

Dwayne Dunn Robbie Laing (Cranbourne (1)) 2yo grey Filly (Not a Single Doubt x Already)
Dwayne Dunn Robbie Laing (Cranbourne (1)) 2yo grey Filly (Not a Single Doubt x Already)

17 - Haybah 15th barrier 16 | 55.5kg

Nicholas Hall David & B Hayes & T Dabernig (Euroa) 2yo bay Filly (More Than Ready x Sultah)
Nicholas Hall David & B Hayes & T Dabernig (Euroa) 2yo bay Filly (More Than Ready x Sultah)

5 - Poppi Rox 16th barrier 1 | 55.5kg

Damian Lane Sharyn Trolove (Bundalaguah) 2yo bay Mare (Kaphero x Princess Poppi)
Damian Lane Sharyn Trolove (Bundalaguah) 2yo bay Mare (Kaphero x Princess Poppi)

2 - Pierrette barrier 6 | Blinkers | 55.5kg

Kerrin McEvoy Gai Waterhouse & Adrian Bott (Flemington) 2yo bay Filly (Snippetson x My Pirouette)

20 - Belhamage barrier 20 | 55.5kg

James McDonald John O'Shea (Randwick) 2yo bay Filly (Exceed And Excel x Pinwherry)

19 - Shining Brooke barrier 3 | 55.5kg

Michael Rodd David & B Hayes & T Dabernig (Euroa) 2yo bay Filly (Hinchinbrook x Shine On Anna)

16 - Zarabeel barrier 10 | 55.5kg

Steven Arnold Leon & Troy Corstens (Flemington) 2yo bay Filly (Savabeel x Exilio)

Copyright The Race Guide 2020
Web Design + Build By Kindleman