5 - Night Guy 1st barrier 7 | 58.0kg

Damien Oliver Mick Price & Michael Kent (Jnr) (Caulfield) 2yo brown or black Colt (Lonhro x Lady Migaloo)
Damien Oliver Mick Price & Michael Kent (Jnr) (Caulfield) 2yo brown or black Colt (Lonhro x Lady Migaloo)

16 - Yulong Stride 2nd barrier 1 | 58.0kg

Andrew Mallyon Peter & Paul Snowden (Randwick) 2yo bay or brown Colt (Savabeel x Youtoofast)
Andrew Mallyon Peter & Paul Snowden (Randwick) 2yo bay or brown Colt (Savabeel x Youtoofast)

6 - Noble Fight 3rd barrier 2 | Blinkers | 58.0kg

Mark Zahra David & B Hayes & T Dabernig (Euroa) 2yo bay Gelding (Fastnet Rock x Fulminate)
Mark Zahra David & B Hayes & T Dabernig (Euroa) 2yo bay Gelding (Fastnet Rock x Fulminate)

1 - Busby 4th barrier 6 | 58.0kg

Jordan Childs Grahame Begg (Pinecliff Mt. Eliza) 2yo chestnut Gelding (Helmet x Shooting Sally)
Jordan Childs Grahame Begg (Pinecliff Mt. Eliza) 2yo chestnut Gelding (Helmet x Shooting Sally)

3 - Jahbath 5th barrier 16 | 58.0kg

Craig Williams David & B Hayes & T Dabernig (Euroa) 2yo chestnut Gelding (Foxwedge x Inniskillen)
Craig Williams David & B Hayes & T Dabernig (Euroa) 2yo chestnut Gelding (Foxwedge x Inniskillen)

2 - Deep Dive 6th barrier 3 | Blinkers | 58.0kg

Michael Dee Anthony Freedman (Flemington) 2yo bay Colt (Deep Field x Zelsnitz)
Michael Dee Anthony Freedman (Flemington) 2yo bay Colt (Deep Field x Zelsnitz)

10 - Sir Dana 7th barrier 14 | 58.0kg (55.0kg)

Ms Jessica Eaton (a) Robert Kingston (Mornington) 2yo bay Gelding (Choisir x Danaupair)
Ms Jessica Eaton (a) Robert Kingston (Mornington) 2yo bay Gelding (Choisir x Danaupair)

14 - Delta Grey 8th barrier 12 | 56.0kg

Jye McNeil Cindy Alderson (Cranbourne) 2yo grey Filly (Dalakhani x Kirvinsky)
Jye McNeil Cindy Alderson (Cranbourne) 2yo grey Filly (Dalakhani x Kirvinsky)

15 - Bellows 9th barrier 9 | 58.0kg

Ms Nikita Beriman Michael Moroney (Flemington) 2yo bay or brown Gelding (Zoffany x Punch On)
Ms Nikita Beriman Michael Moroney (Flemington) 2yo bay or brown Gelding (Zoffany x Punch On)

7 - Proper Rogue barrier 10 | 58.0kg

Michael Walker Mick Price & Michael Kent (Jnr) (Caulfield) 2yo bay Colt (Snitzel x Fairly Feline)

13 - Commando Miss barrier 5 | 56.0kg

Shea Eden (Cranbourne) 2yo grey-chestnut Filly (Zebedee x Via Laurentina)

4 - Lake's Folly barrier 15 | 58.0kg

Luke Currie Anthony Freedman (Flemington) 2yo brown Gelding (Pierro x Mama's Choice)

12 - Barossa Kiss barrier 13 | 56.0kg

Brian Higgins Matthew Brown (Cranbourne) 2yo chestnut Filly (Magnus x Spin the Bottle)

11 - The General barrier 4 | 58.0kg (58.0kg)

Jamie Mott Richard Laming (Cranbourne) 2yo bay Colt (Charm Spirit x Roxon)

9 - Showcase The Gold barrier 11 | 58.0kg

Joe Bowditch John Sadler (Caulfield) 2yo bay or brown Gelding (Showcasing x Uno Sayuri)

8 - Radio City barrier 8 | 58.0kg (58.0kg)

Jake Noonan Robert Kingston (Mornington) 2yo brown Gelding (Manhattan Rain x Blessed Mary)

Copyright The Race Guide 2013
Web Design + Build By Kindleman