9 - Princess Cordelia 1st barrier 1 | 54.0kg

Tim Clark Mitchell Beer (Albury) 4yo bay or brown Mare (Bel Esprit x Confederate Rose)
Tim Clark Mitchell Beer (Albury) 4yo bay or brown Mare (Bel Esprit x Confederate Rose)

5 - Congregate 2nd barrier 9 | 56.0kg (56.0kg)

Ms Rachel King Craig Martin (Tamworth) 4yo chestnut Gelding (Animal Kingdom x Pretends)
Ms Rachel King Craig Martin (Tamworth) 4yo chestnut Gelding (Animal Kingdom x Pretends)

14 - Tale Of The Kraut 3rd barrier 2 | 53.0kg

Jay Ford Dean Mirfin (Bathurst) 4yo bay Mare (Trusting x Maid of Antrim)
Jay Ford Dean Mirfin (Bathurst) 4yo bay Mare (Trusting x Maid of Antrim)

1 - Siege Warfare 4th barrier 10 | 58.5kg (58.5kg)

Aaron Bullock Todd Howlett (Muswellbrook) 5yo chestnut Gelding (Sepoy x Belong to Many)
Aaron Bullock Todd Howlett (Muswellbrook) 5yo chestnut Gelding (Sepoy x Belong to Many)

4 - Luff 5th barrier 3 | 56.0kg (54.0kg)

Ms Samantha Clenton (a) Jeremy Sylvester (Cessnock) 3yo grey-bay Gelding (Zebedee x Whitesails)
Ms Samantha Clenton (a) Jeremy Sylvester (Cessnock) 3yo grey-bay Gelding (Zebedee x Whitesails)

2 - Highway Sixtysix 6th barrier 16 | 57.0kg

James McDonald Danny Williams (Goulburn) 5yo brown Mare (Snippetson x Bluelake)
James McDonald Danny Williams (Goulburn) 5yo brown Mare (Snippetson x Bluelake)

6 - Fearnley 7th barrier 6 | 56.0kg

Jon Grisedale Aiden St Vincent (Coffs Harbour) 4yo bay or brown Gelding (I Am Invincible x Lune Rouge)
Jon Grisedale Aiden St Vincent (Coffs Harbour) 4yo bay or brown Gelding (I Am Invincible x Lune Rouge)

8 - Francisco Pizaro 8th barrier 15 | 54.5kg (52.5kg)

Jean Van Overmeire (a) Joseph Ible (Canberra) 4yo bay or brown Gelding (Skilled x Sublime Lass)
Jean Van Overmeire (a) Joseph Ible (Canberra) 4yo bay or brown Gelding (Skilled x Sublime Lass)

10 - Oh So Hot 9th barrier 7 | 53.0kg (53.0kg)

Ms Kathy O'Hara Ross Stitt (Taree) 3yo bay Filly (Sizzling x Tale of Love)
Ms Kathy O'Hara Ross Stitt (Taree) 3yo bay Filly (Sizzling x Tale of Love)

11 - Polish Train 10th barrier 4 | 53.0kg (53.0kg)

James Innes Jnr Pat Farrell (Muswellbrook) 4yo bay Mare (Bullet Train x Jessepic)
James Innes Jnr Pat Farrell (Muswellbrook) 4yo bay Mare (Bullet Train x Jessepic)

12 - Find My Tail 11th barrier 5 | Blinkers | 53.0kg (50.0kg)

Brock Ryan (a) Mark Gee (Goulburn) 7yo bay Gelding (Shellscrape x Lakeside Miss)
Brock Ryan (a) Mark Gee (Goulburn) 7yo bay Gelding (Shellscrape x Lakeside Miss)

13 - Refire 12th barrier 11 | 53.0kg (53.0kg)

Glyn Schofield Danny Williams (Goulburn) 4yo bay Gelding (Epaulette x Up State)
Glyn Schofield Danny Williams (Goulburn) 4yo bay Gelding (Epaulette x Up State)

7 - Spilt 13th barrier 14 | Blinkers | 55.5kg

Nash Rawiller Rodney Northam (Scone) 3yo bay Gelding (Choisir x Mycup Runneth Over)
Nash Rawiller Rodney Northam (Scone) 3yo bay Gelding (Choisir x Mycup Runneth Over)

3 - Spot On Spud barrier 13 | 57.0kg (57.0kg)

Hugh Bowman Matthew Dunn (Warwick Farm) 4yo chestnut Gelding (Show a Heart x Charmana Star)

15 - Commander Bamm barrier 12 | 53.0kg

Dean S Smith (Inverell) 4yo bay Gelding (Swift Alliance x Quiet Gift)

16 - Onsettling Down barrier 8 | Blinkers | 53.0kg

Mike Petrovic (Queanbeyan) 4yo bay Gelding (Delago Deluxe x Kariz)

Copyright The Race Guide 2020
Web Design + Build By Kindleman