11 - Moore Euros 1st barrier 10 | 57.0kg (55.5kg)

Robbie Dolan Richard & Luke Clarke (Braidwood) 4yo bay or brown Mare (Eurozone x Moore)
Robbie Dolan Richard & Luke Clarke (Braidwood) 4yo bay or brown Mare (Eurozone x Moore)

3 - Bombdiggity 2nd barrier 7 | Blinkers | 59.0kg

Hugh Bowman Scott Collings (Goulburn) 4yo bay Gelding (Zoustar x Exciting to Win)
Hugh Bowman Scott Collings (Goulburn) 4yo bay Gelding (Zoustar x Exciting to Win)

8 - Can't Find Snippy 3rd barrier 12 | 57.0kg

Joshua Parr Michelle Ritchie (Nowra) 6yo bay Mare (Snippetson x Misplaced)
Joshua Parr Michelle Ritchie (Nowra) 6yo bay Mare (Snippetson x Misplaced)

1 - Feel the Knight 4th barrier 16 | 59.0kg (57.0kg)

Jean Van Overmeire (a) Matthew Dale (Canberra) 4yo bay Gelding (Knight Exemplar x Look And Feel)
Jean Van Overmeire (a) Matthew Dale (Canberra) 4yo bay Gelding (Knight Exemplar x Look And Feel)

14 - Tallis 5th barrier 6 | 56.0kg

Glen Boss Colt Prosser (Wauchope) 3yo bay Gelding (Direct Charge x We Got Fun)
Glen Boss Colt Prosser (Wauchope) 3yo bay Gelding (Direct Charge x We Got Fun)

9 - Chazelles 6th barrier 5 | 57.0kg (57.0kg)

Jason Collett Matthew Dunn (Warwick Farm) 4yo brown Mare (Lonhro x Chalonne)
Jason Collett Matthew Dunn (Warwick Farm) 4yo brown Mare (Lonhro x Chalonne)

2 - Zardoro 7th barrier 14 | 59.0kg

Tommy Berry Terry Robinson (Shoalhaven Heads) 6yo bay Gelding (Medaglia d'Oro x Zarock)
Tommy Berry Terry Robinson (Shoalhaven Heads) 6yo bay Gelding (Medaglia d'Oro x Zarock)

15 - Calescent 8th barrier 4 | 55.5kg

Ms Rachel King Matthew Dale (Canberra) 3yo bay Filly (Sizzling x Pimlico Girl)
Ms Rachel King Matthew Dale (Canberra) 3yo bay Filly (Sizzling x Pimlico Girl)

12 - Gold Rhapsody 9th barrier 8 | 57.0kg

Jeff Kehoe Margaret De Gonneville (Port Macquarie) 4yo bay Mare (Strategic Maneuver x Gold Waltz)
Jeff Kehoe Margaret De Gonneville (Port Macquarie) 4yo bay Mare (Strategic Maneuver x Gold Waltz)

5 - Magnarock 10th barrier 2 | 59.0kg

Jay Ford Stephen Jones (Scone) 6yo chestnut Gelding (Magnus x Priceless Diamond)
Jay Ford Stephen Jones (Scone) 6yo chestnut Gelding (Magnus x Priceless Diamond)

10 - Maid in Milan 11th barrier 3 | Blinkers | 57.0kg

Tim Clark Mitchell Beer (Albury) 5yo bay Mare (Master of Design x Lady of Dormello)
Tim Clark Mitchell Beer (Albury) 5yo bay Mare (Master of Design x Lady of Dormello)

16 - Destiny's Dee Day 12th barrier 1 | 54.0kg (51.0kg)

Brock Ryan (a) Todd Blowes (Queanbeyan) 3yo bay Filly (Reward for Effort x Set Dayan)
Brock Ryan (a) Todd Blowes (Queanbeyan) 3yo bay Filly (Reward for Effort x Set Dayan)

7 - Haralben barrier 13 | Blinkers | 57.5kg (55.5kg)

Chris Williams (a) Allan McRae (Yass) 4yo bay Gelding (Pellizotti x Tactical Miss)

6 - It's Business Time barrier 11 | Blinkers | 59.0kg (59.0kg)

Ashley Morgan Allan McRae (Yass) 8yo brown Gelding (Court of Jewels x French Ash)

13 - Washington Towers barrier 9 | Blinkers | 56.0kg

Todd Smart (Canberra) 3yo bay Colt (Whittington x Gee Trump)

4 - Fair Dinkum barrier 15 | Blinkers | 59.0kg (56.0kg)

Billy Owen (a) Ross Stitt (Taree) 4yo bay Gelding (Strategic Maneuver x Technology)

Copyright The Race Guide 2020
Web Design + Build By Kindleman