12 - Ole Kirk 1st barrier 6 | Blinkers | 57.0kg

Dwayne Dunn Michael, Wayne & John Hawkes (Rosehill) 2yo brown Colt (Written Tycoon x Naturale)
Dwayne Dunn Michael, Wayne & John Hawkes (Rosehill) 2yo brown Colt (Written Tycoon x Naturale)

2 - Nitrous 2nd barrier 5 | 57.0kg

James McDonald Peter & Paul Snowden (Randwick) 2yo chestnut Colt (Deep Field x Flamboyant Lass)
James McDonald Peter & Paul Snowden (Randwick) 2yo chestnut Colt (Deep Field x Flamboyant Lass)

1 - Mildred 3rd barrier 3 | 58.0kg

Jordan Childs Grahame Begg (Pinecliff Mt. Eliza) 2yo bay Filly (Hinchinbrook x Tempest Tost)
Jordan Childs Grahame Begg (Pinecliff Mt. Eliza) 2yo bay Filly (Hinchinbrook x Tempest Tost)

4 - Amish Boy 4th barrier 9 | Blinkers | 57.0kg

Jye McNeil Ciaron Maher & David Eustace (Warwick Farm) 2yo chestnut Colt (Star Witness x Sheeznodoubt)
Jye McNeil Ciaron Maher & David Eustace (Warwick Farm) 2yo chestnut Colt (Star Witness x Sheeznodoubt)

8 - Toscanini 5th barrier 7 | Blinkers | 57.0kg

Ben Melham Ciaron Maher & David Eustace (Warwick Farm) 2yo bay Colt (Fastnet Rock x Soubrettes)
Ben Melham Ciaron Maher & David Eustace (Warwick Farm) 2yo bay Colt (Fastnet Rock x Soubrettes)

13 - Pioneer River 6th barrier 10 | 57.0kg

Mark Zahra David & B Hayes & T Dabernig (Euroa) 2yo bay Colt (Snitzel x Ocean of Tears)
Mark Zahra David & B Hayes & T Dabernig (Euroa) 2yo bay Colt (Snitzel x Ocean of Tears)

14 - Award Winner 7th barrier 2 | Blinkers | 55.0kg

Luke Currie Anthony Freedman (Flemington) 2yo bay Filly (Exceed And Excel x Circe)
Luke Currie Anthony Freedman (Flemington) 2yo bay Filly (Exceed And Excel x Circe)

9 - Sea Witness 8th barrier 12 | 57.0kg

Luke Nolen Byron Cozamanis (Caulfield) 2yo chestnut Colt (Star Witness x Seamstress)
Luke Nolen Byron Cozamanis (Caulfield) 2yo chestnut Colt (Star Witness x Seamstress)

15 - River Night 9th barrier 11 | 55.0kg

Jamie Kah Mathew Ellerton & Simon Zahra (Flemington) 2yo bay Filly (Night of Thunder x River Pearl)
Jamie Kah Mathew Ellerton & Simon Zahra (Flemington) 2yo bay Filly (Night of Thunder x River Pearl)

7 - Frederick The Dane 10th barrier 13 | 57.0kg

Regan Bayliss David & B Hayes & T Dabernig (Euroa) 2yo bay Colt (Danerich x Street Princess)
Regan Bayliss David & B Hayes & T Dabernig (Euroa) 2yo bay Colt (Danerich x Street Princess)

6 - Always Chattin' 11th barrier 15 | 57.0kg

Michael Poy (a) Dean Grass (Pakenham) 2yo bay Colt (Squamosa x Zoeanos)
Michael Poy (a) Dean Grass (Pakenham) 2yo bay Colt (Squamosa x Zoeanos)

10 - Old Time Rock 12th barrier 14 | 57.0kg

Michael Dee Michael Moroney (Flemington) 2yo brown Colt (Pride of Dubai x Sarah Vee)
Michael Dee Michael Moroney (Flemington) 2yo brown Colt (Pride of Dubai x Sarah Vee)

3 - Mr Cashman 13th barrier 16 | 57.0kg

Billy Egan Patrick Payne (Plumpton) 2yo bay or brown Colt (Epaulette x Miss Piggy Bank)
Billy Egan Patrick Payne (Plumpton) 2yo bay or brown Colt (Epaulette x Miss Piggy Bank)

16 - Plucky Pirouette barrier 4 | 55.0kg

Jilver Chamafi Caroline Jennings (Pakenham) 2yo bay or brown Filly (Brazen Beau x Queen of Eight)

11 - Barragunda barrier 8 | Blinkers | 57.0kg

Joe Bowditch Lloyd Kennewell (Caulfield) 2yo bay Colt (I Am Invincible x Teardrop Rock)

5 - Larimer Street barrier 1 | 57.0kg

Damien Oliver Trent Busuttin & Natalie Young (Cranbourne) 2yo brown Colt (Brazen Beau x Original Choice)

Copyright The Race Guide 2020
Web Design + Build By Kindleman