5 - Banger 1st barrier 10 | Blinkers | 57.0kg

Kerrin McEvoy Matthew Dale (Canberra) 5yo bay or brown Gelding (Shrapnel x Beautiful Sound)
Kerrin McEvoy Matthew Dale (Canberra) 5yo bay or brown Gelding (Shrapnel x Beautiful Sound)

4 - Proven Class 2nd barrier 11 | Blinkers | 58.0kg

Ms Winona Costin James Ponsonby (The Oaks) 5yo bay Mare (Smart Missile x Older Than Time)
Ms Winona Costin James Ponsonby (The Oaks) 5yo bay Mare (Smart Missile x Older Than Time)

9 - Rich And Shameless 3rd barrier 8 | 55.5kg (53.5kg)

Ms Louise Day (a) Scott Singleton (Scone) 4yo bay or brown Gelding (Shamus Award x Think Fast)
Ms Louise Day (a) Scott Singleton (Scone) 4yo bay or brown Gelding (Shamus Award x Think Fast)

7 - Mother's Mercy 4th barrier 14 | 56.0kg

Jason Collett Paul Messara (Scone) 4yo bay Mare (Redoute's Choice x Angel of Mercy)
Jason Collett Paul Messara (Scone) 4yo bay Mare (Redoute's Choice x Angel of Mercy)

2 - Rockarosa 5th barrier 5 | Blinkers | 60.0kg (60.0kg)

Jay Ford Keith Dryden (Canberra) 4yo brown Mare (Pierro x Gallica)
Jay Ford Keith Dryden (Canberra) 4yo brown Mare (Pierro x Gallica)

13 - Designer Dance 6th barrier 2 | 54.0kg

Robbie Dolan Emma & Lucy Longmire (Goulburn) 6yo bay Mare (Master of Design x Shimmy)
Robbie Dolan Emma & Lucy Longmire (Goulburn) 6yo bay Mare (Master of Design x Shimmy)

6 - King's Trust 7th barrier 7 | Blinkers | 56.5kg

Tommy Berry Terry Robinson (Shoalhaven Heads) 5yo bay Gelding (Hinchinbrook x Rose Tinted)
Tommy Berry Terry Robinson (Shoalhaven Heads) 5yo bay Gelding (Hinchinbrook x Rose Tinted)

11 - Velaro 8th barrier 6 | Blinkers | 54.5kg (51.5kg)

Reece Jones (a) Cameron Crockett (Scone) 6yo bay Gelding (Bullet Train x Misplaced)
Reece Jones (a) Cameron Crockett (Scone) 6yo bay Gelding (Bullet Train x Misplaced)

12 - In Heart's Wake 9th barrier 1 | Blinkers | 54.0kg (51.0kg)

Ms Cejay Graham (a) Stirling Osland (Armidale) 5yo bay Mare (Duporth x Cupid Shuffle)
Ms Cejay Graham (a) Stirling Osland (Armidale) 5yo bay Mare (Duporth x Cupid Shuffle)

10 - Successful Day 10th barrier 4 | 55.5kg

Ms Kathy O'Hara Nick Olive (Canberra) 6yo bay Mare (Domesday x Jakss Success)
Ms Kathy O'Hara Nick Olive (Canberra) 6yo bay Mare (Domesday x Jakss Success)

8 - Costas 11th barrier 9 | 55.5kg (55.5kg)

Sam Clipperton Brett Thompson (Gulgong) 5yo bay Gelding (Tavistock x Keepthechange)
Sam Clipperton Brett Thompson (Gulgong) 5yo bay Gelding (Tavistock x Keepthechange)

16 - Smart Style 12th barrier 12 | Blinkers | 54.0kg

Serg Lisnyy Dale Wagstaff (Muswellbrook) 5yo bay or brown Mare (Smart Missile x Quibble)
Serg Lisnyy Dale Wagstaff (Muswellbrook) 5yo bay or brown Mare (Smart Missile x Quibble)

3 - Perfect Pitch barrier 15 | Blinkers | 59.0kg (57.5kg)

Jean Van Overmeire (a) Keith Dryden (Canberra) 5yo bay or brown Mare (Pierro x Absolutely Flying)

15 - Embezzlement barrier 3 | 54.0kg

Todd Blowes (Queanbeyan) 6yo chestnut Mare (Toorak Toff x Songstar)

14 - Maid Marilyn barrier 16 | 54.0kg (51.0kg)

Reece Jones (a) John Sprague (Port Macquarie) 6yo chestnut Mare (Stratum x Longlea)

1 - Lord Heron barrier 13 | 60.0kg (58.0kg)

Chris Williams (a) Allan Kehoe (Port Macquarie) 6yo bay Gelding (All Too Hard x Queen Of The Creek)

Copyright The Race Guide 2021