11 - Run Like A Rebel 1st barrier 3 | 53.0kg (50.0kg)

Ms Mikayla Weir (a) Aaron Clarke (Braidwood) 4yo brown Mare (Rebel Raider x Goodeheremanners)
Ms Mikayla Weir (a) Aaron Clarke (Braidwood) 4yo brown Mare (Rebel Raider x Goodeheremanners)

3 - Eurosay 2nd barrier 6 | Blinkers | 57.0kg

Aaron Bullock Todd Smart (Canberra) 4yo chestnut Gelding (Eurozone x Magsaya)
Aaron Bullock Todd Smart (Canberra) 4yo chestnut Gelding (Eurozone x Magsaya)

1 - Greenspan 3rd barrier 4 | 60.5kg (57.5kg)

Brock Ryan (a) John Bateman (Goulburn) 5yo bay Gelding (Reliable Man x Cross Rate)
Brock Ryan (a) John Bateman (Goulburn) 5yo bay Gelding (Reliable Man x Cross Rate)

15 - Swidini 4th barrier 1 | 53.0kg (53.0kg)

Jon Grisedale Terry Robinson (Shoalhaven Heads) 5yo bay Mare (Bernardini x Switmoa)
Jon Grisedale Terry Robinson (Shoalhaven Heads) 5yo bay Mare (Bernardini x Switmoa)

2 - Pauper 5th barrier 12 | 57.0kg

Tommy Berry Natalie Jarvis (Moruya) 4yo chestnut Gelding (Exceed And Excel x Caline)
Tommy Berry Natalie Jarvis (Moruya) 4yo chestnut Gelding (Exceed And Excel x Caline)

14 - Denesc 6th barrier 5 | Blinkers | 53.0kg (53.0kg)

Glyn Schofield Danny Williams (Goulburn) 5yo bay or brown Mare (Denman x Escalotte)
Glyn Schofield Danny Williams (Goulburn) 5yo bay or brown Mare (Denman x Escalotte)

16 - Skipper Joe 7th barrier 2 | 53.0kg

Jay Ford Dean Mirfin (Bathurst) 5yo chestnut Gelding (Time Thief x Aussie Val)
Jay Ford Dean Mirfin (Bathurst) 5yo chestnut Gelding (Time Thief x Aussie Val)

5 - Bullet Speed 8th barrier 10 | 56.0kg (56.0kg)

Hugh Bowman Matthew Dunn (Warwick Farm) 4yo bay Gelding (Snitzel x The Huntress)
Hugh Bowman Matthew Dunn (Warwick Farm) 4yo bay Gelding (Snitzel x The Huntress)

12 - Conspirator 9th barrier 11 | Blinkers | 53.0kg (53.0kg)

James Innes Jnr Clint Lundholm (Dubbo) 3yo chestnut Gelding (Crowded House x Bellasonic)
James Innes Jnr Clint Lundholm (Dubbo) 3yo chestnut Gelding (Crowded House x Bellasonic)

7 - Oakfield Jet 10th barrier 7 | 56.0kg (56.0kg)

Christian Reith Allan Kehoe (Port Macquarie) 7yo brown Gelding (Encosta de Lago x Hot 'n' Breezy)
Christian Reith Allan Kehoe (Port Macquarie) 7yo brown Gelding (Encosta de Lago x Hot 'n' Breezy)

6 - Legendofoz 11th barrier 9 | 56.0kg (54.0kg)

Ms Samantha Clenton (a) Jeremy Sylvester (Cessnock) 6yo bay Gelding (Fastnet Rock x Princess Coup)
Ms Samantha Clenton (a) Jeremy Sylvester (Cessnock) 6yo bay Gelding (Fastnet Rock x Princess Coup)

13 - Designer Dance 12th barrier 13 | 53.0kg (51.0kg)

Jean Van Overmeire (a) Emma & Lucy Longmire (Goulburn) 5yo bay Mare (Master of Design x Shimmy)
Jean Van Overmeire (a) Emma & Lucy Longmire (Goulburn) 5yo bay Mare (Master of Design x Shimmy)

8 - Peloso Lass 13th barrier 16 | 55.0kg

Ms Kathy O'Hara Rodney Northam (Scone) 5yo bay Mare (Magic Albert x Hairy)
Ms Kathy O'Hara Rodney Northam (Scone) 5yo bay Mare (Magic Albert x Hairy)

9 - Under Pressure 14th barrier 8 | 54.0kg

Ms Rachel King Peter H Bloomfield (Scone) 5yo bay Mare (Your Song x Queen of the East)
Ms Rachel King Peter H Bloomfield (Scone) 5yo bay Mare (Your Song x Queen of the East)

4 - Cassy's Sister barrier 15 | 56.5kg

Troy O'Neile (Tamworth) 3yo bay or brown Mare (Excelebration x Crystal Jewel)

10 - Asudem barrier 14 | 54.0kg

Luke A Thomas (Cessnock) 4yo bay or brown Gelding (Duporth x Madame Medusa)

Copyright The Race Guide 2020
Web Design + Build By Kindleman