6 - Fritz's Factor 1st barrier 14 | 55.0kg (55.0kg)

Nash Rawiller Rodney Northam (Scone) 4yo grey Mare (The Factor x Fritz's Princess)
Nash Rawiller Rodney Northam (Scone) 4yo grey Mare (The Factor x Fritz's Princess)

9 - Magnarock 2nd barrier 8 | Blinkers | 54.5kg (54.5kg)

Shaun Guymer Stephen Jones (Scone) 6yo chestnut Gelding (Magnus x Priceless Diamond)
Shaun Guymer Stephen Jones (Scone) 6yo chestnut Gelding (Magnus x Priceless Diamond)

11 - Depth That Varies 3rd barrier 10 | 54.0kg

Jay Ford Luke Morgan (Tamworth) 3yo brown Gelding (Unencumbered x Zellindi)
Jay Ford Luke Morgan (Tamworth) 3yo brown Gelding (Unencumbered x Zellindi)

12 - Alternative Facts 4th barrier 7 | 53.5kg

Glyn Schofield Warren Gavenlock (Coffs Harbour) 5yo bay Mare (Star Witness x Lost Weekend)
Glyn Schofield Warren Gavenlock (Coffs Harbour) 5yo bay Mare (Star Witness x Lost Weekend)

1 - Safe Landing 5th barrier 9 | 60.0kg

Hugh Bowman Kurt Goldman (Goulburn) 5yo bay Gelding (Magic Albert x Miskish)
Hugh Bowman Kurt Goldman (Goulburn) 5yo bay Gelding (Magic Albert x Miskish)

2 - Feel the Knight 6th barrier 11 | 58.5kg (57.0kg)

Robbie Dolan Matthew Dale (Canberra) 4yo bay Gelding (Knight Exemplar x Look And Feel)
Robbie Dolan Matthew Dale (Canberra) 4yo bay Gelding (Knight Exemplar x Look And Feel)

8 - Princess Cordelia 7th barrier 12 | 54.5kg (54.5kg)

Simon Miller Mitchell Beer (Albury) 4yo bay or brown Mare (Bel Esprit x Confederate Rose)
Simon Miller Mitchell Beer (Albury) 4yo bay or brown Mare (Bel Esprit x Confederate Rose)

5 - Katgully Red 8th barrier 1 | 56.5kg

James Innes Jnr Jenelle Butler (Scone) 5yo chestnut Gelding (Haradasun x Excellent Vintage)
James Innes Jnr Jenelle Butler (Scone) 5yo chestnut Gelding (Haradasun x Excellent Vintage)

4 - Bombdiggity 9th barrier 15 | Blinkers | 57.5kg

Ms Rachel King Scott Collings (Goulburn) 4yo bay Gelding (Zoustar x Exciting to Win)
Ms Rachel King Scott Collings (Goulburn) 4yo bay Gelding (Zoustar x Exciting to Win)

3 - Tikkitala 10th barrier 4 | 58.5kg (56.5kg)

Chris Williams (a) Allan Kehoe (Port Macquarie) 6yo brown Gelding (Tickets x Alameda)
Chris Williams (a) Allan Kehoe (Port Macquarie) 6yo brown Gelding (Tickets x Alameda)

14 - Gold Rhapsody 11th barrier 13 | 53.0kg

Jeff Kehoe Margaret De Gonneville (Port Macquarie) 4yo bay Mare (Strategic Maneuver x Gold Waltz)
Jeff Kehoe Margaret De Gonneville (Port Macquarie) 4yo bay Mare (Strategic Maneuver x Gold Waltz)

17 - Cash Factor barrier 6 | 53.0kg

Simon Casey (Scone) 4yo brown Gelding (The Factor x Cashkalani)

13 - Run Like A Rebel barrier 3 | 53.5kg (50.5kg)

Ms Mikayla Weir (a) Aaron Clarke (Braidwood) 4yo brown Mare (Rebel Raider x Goodeheremanners)

15 - Denman Unlimited barrier 2 | 53.0kg

Ms Kathy O'Hara Brett Cavanough (Scone) 3yo bay Mare (Denman x Limitation)

16 - Redicon barrier 17 | 53.0kg

Neville Layt (Queanbeyan) 3yo chestnut Gelding (Deep Field x Royal Babe)

10 - Manangatang barrier 16 | Blinkers | 54.5kg

Dale Wagstaff (Muswellbrook) 5yo bay Gelding (Fastnet Rock x Mona Lisa)

7 - Cassy's Sister barrier 5 | 54.5kg

Troy O'Neile (Tamworth) 3yo bay or brown Mare (Excelebration x Crystal Jewel)

Copyright The Race Guide 2020
Web Design + Build By Kindleman