5 - Prime Star 1st barrier 10 | Blinkers | 56.5kg

Tom Marquand Richard & Michael Freedman (Rosehill) 2yo chestnut Gelding (Starspangledbanner x Barinka)
Tom Marquand Richard & Michael Freedman (Rosehill) 2yo chestnut Gelding (Starspangledbanner x Barinka)

8 - Bella Nipotina 2nd barrier 16 | 54.5kg

Brenton Avdulla David & B Hayes & T Dabernig (Euroa) 2yo chestnut Filly (Pride of Dubai x Bella Orfana)
Brenton Avdulla David & B Hayes & T Dabernig (Euroa) 2yo chestnut Filly (Pride of Dubai x Bella Orfana)

3 - Larimer Street 3rd barrier 1 | 56.5kg

Glen Boss Trent Busuttin & Natalie Young (Cranbourne) 2yo brown Colt (Brazen Beau x Original Choice)
Glen Boss Trent Busuttin & Natalie Young (Cranbourne) 2yo brown Colt (Brazen Beau x Original Choice)

16 - Absolutely Foxy 4th barrier 7 | 54.5kg

Tim Clark Gary Portelli (Warwick Farm) 2yo bay Filly (Foxwedge x Absolutely Livid)
Tim Clark Gary Portelli (Warwick Farm) 2yo bay Filly (Foxwedge x Absolutely Livid)

10 - Sunborn 5th barrier 11 | 54.5kg

Glyn Schofield Edward Cummings (Hawkesbury) 2yo brown Filly (Casino Prince x Honeymoon Cruise)
Glyn Schofield Edward Cummings (Hawkesbury) 2yo brown Filly (Casino Prince x Honeymoon Cruise)

1 - Encountabull 6th barrier 2 | Blinkers | 56.5kg

James McDonald John Sargent (Randwick) 2yo bay Colt (Bull Point x Countess Delago)
James McDonald John Sargent (Randwick) 2yo bay Colt (Bull Point x Countess Delago)

2 - Osamu 7th barrier 3 | 56.5kg

Kerrin McEvoy Chris Waller (Flemington) 2yo bay Colt (Exceed And Excel x Written Dash)
Kerrin McEvoy Chris Waller (Flemington) 2yo bay Colt (Exceed And Excel x Written Dash)

6 - Fixated 8th barrier 9 | 56.5kg

Regan Bayliss David & B Hayes & T Dabernig (Euroa) 2yo brown Colt (Hinchinbrook x Gaze)
Regan Bayliss David & B Hayes & T Dabernig (Euroa) 2yo brown Colt (Hinchinbrook x Gaze)

11 - Stolen Glance 9th barrier 17 | 54.5kg

Sam Clipperton Gwenda Markwell (Kembla Grange) 2yo bay Filly (Artie Schiller x Ganda)
Sam Clipperton Gwenda Markwell (Kembla Grange) 2yo bay Filly (Artie Schiller x Ganda)

4 - Marnix 10th barrier 6 | 56.5kg

Nash Rawiller James Cummings (Flemington) 2yo chestnut Colt (Written Tycoon x Dutch Romance)
Nash Rawiller James Cummings (Flemington) 2yo chestnut Colt (Written Tycoon x Dutch Romance)

7 - Charming Pat 11th barrier 15 | 56.5kg

Blaike McDougall Trevor Sutherland (Wagga Wagga) 2yo bay Colt (Charm Spirit x Rosa's Spur)
Blaike McDougall Trevor Sutherland (Wagga Wagga) 2yo bay Colt (Charm Spirit x Rosa's Spur)

14 - Very Sharp 12th barrier 18 | 54.5kg

Ms Kathy O'Hara Rodney Northam (Scone) 2yo bay Filly (Bull Point x Shamtastic)
Ms Kathy O'Hara Rodney Northam (Scone) 2yo bay Filly (Bull Point x Shamtastic)

12 - Supreme Idea barrier 13 | 54.5kg

Tim Clark Anthony Freedman (Mornington) 2yo bay Filly (I Am Invincible x Sweet Sister)

13 - Slice Of Heaven barrier 14 | 54.5kg

Ms Rachel King Colt Prosser (Wauchope) 2yo bay Filly (Rubick x Heavensentme)

18 - Rock My Wand barrier 8 | 54.5kg

Matthew Smith (Warwick Farm) 2yo chestnut Filly (Wandjina x Rose of Montana)

15 - Fayerra barrier 12 | 54.5kg

Jason Collett Anthony Cummings (Randwick) 2yo bay Filly (Valentia x Alnwick)

9 - Cellsabeel barrier 5 | Blinkers | 54.5kg

Tommy Berry Ciaron Maher & David Eustace (Ballarat) 2yo brown Filly (Hinchinbrook x Our Egyptian Raine)

17 - Tight Ropes barrier 4 | 54.5kg

Chris Waller (Flemington) 2yo bay or brown Filly (Brazen Beau x Prayer)

Copyright The Race Guide 2020
Web Design + Build By Kindleman