15e - Biscara 1st barrier 7 | 56.5kg

Jason Collett Matthew Dale (Canberra) 3yo bay Mare (Rubick x Liza)
Jason Collett Matthew Dale (Canberra) 3yo bay Mare (Rubick x Liza)

4 - Keen Power 2nd barrier 4 | 55.0kg (55.0kg)

Tim Clark Matthew Dunn (Warwick Farm) 3yo bay Gelding (Zoffany x Lavender Bay)
Tim Clark Matthew Dunn (Warwick Farm) 3yo bay Gelding (Zoffany x Lavender Bay)

1 - Cock Match 3rd barrier 6 | 60.5kg (59.0kg)

Jean Van Overmeire (a) Danny Williams (Goulburn) 3yo bay Gelding (Zoffany x Danish Dollar)
Jean Van Overmeire (a) Danny Williams (Goulburn) 3yo bay Gelding (Zoffany x Danish Dollar)

8 - Tallis 4th barrier 3 | 54.5kg (54.5kg)

Brenton Avdulla Colt Prosser (Wauchope) 3yo bay Gelding (Direct Charge x We Got Fun)
Brenton Avdulla Colt Prosser (Wauchope) 3yo bay Gelding (Direct Charge x We Got Fun)

3 - Tejori 5th barrier 10 | 57.0kg

Kerrin McEvoy Nick Olive (Canberra) 3yo bay Filly (Hinchinbrook x Diamonds of Dubawi)
Kerrin McEvoy Nick Olive (Canberra) 3yo bay Filly (Hinchinbrook x Diamonds of Dubawi)

2 - Glamour Cat 6th barrier 16 | 57.5kg

James McDonald Joe Cleary (Moruya) 4yo bay Mare (More Than Ready x Kittens)
James McDonald Joe Cleary (Moruya) 4yo bay Mare (More Than Ready x Kittens)

6 - Bad Boy for Love 7th barrier 14 | 54.5kg

Ms Rachel King Gayna Williams (Bathurst) 4yo chestnut Gelding (Wanted x Ready for Joy)
Ms Rachel King Gayna Williams (Bathurst) 4yo chestnut Gelding (Wanted x Ready for Joy)

12 - Fair Dinkum 8th barrier 17 | Blinkers | 54.0kg

Andrew Adkins Ross Stitt (Taree) 4yo bay Gelding (Strategic Maneuver x Technology)
Andrew Adkins Ross Stitt (Taree) 4yo bay Gelding (Strategic Maneuver x Technology)

10 - Mouse Almighty 9th barrier 13 | 54.0kg (51.0kg)

Ms Louise Day (a) George Dimitropoulos (Wagga Wagga) 3yo bay Filly (Star Witness x Lacey Lou)
Ms Louise Day (a) George Dimitropoulos (Wagga Wagga) 3yo bay Filly (Star Witness x Lacey Lou)

11 - Eleazar 10th barrier 12 | Blinkers | 54.0kg (52.5kg)

Robbie Dolan Jeremy Gask (Scone) 5yo bay Gelding (I Am Invincible x Cantakitwithya)
Robbie Dolan Jeremy Gask (Scone) 5yo bay Gelding (I Am Invincible x Cantakitwithya)

7 - Just A Flash 11th barrier 1 | 54.5kg

Adam Hyeronimus Andrew Molloy (Cowra) 4yo chestnut Gelding (Money or the Gun x Rhythm Beat)
Adam Hyeronimus Andrew Molloy (Cowra) 4yo chestnut Gelding (Money or the Gun x Rhythm Beat)

13 - Mont Genep 12th barrier 8 | 54.0kg

Glen Boss Dean Mirfin (Bathurst) 4yo bay Mare (Time Thief x Genepi)
Glen Boss Dean Mirfin (Bathurst) 4yo bay Mare (Time Thief x Genepi)

14 - Bit Of A Beauty barrier 9 | Blinkers | 54.0kg

Glyn Schofield Brett Cavanough (Scone) 3yo bay Filly (Albrecht x Beautiful Image)

17e - Carruthers barrier 5 | 54.0kg

Norm Gardner (Canberra) 4yo bay Gelding (I Am Invincible x Lightning Rules)

9 - Happy Mo barrier 2 | Blinkers | 54.0kg (52.5kg)

Robbie Dolan Jeremy Sylvester (Cessnock) 5yo bay or brown Mare (Uncle Mo x Emeraude)

5 - She's Spicy barrier 15 | 54.5kg

Matthew Dunn (Warwick Farm) 5yo bay Mare (Real Saga x Charmana Star)

16e - Calescent barrier 11 | 54.5kg

Matthew Dale (Canberra) 3yo bay Filly (Sizzling x Pimlico Girl)

Copyright The Race Guide 2020
Web Design + Build By Kindleman